Bir Türk avukatından ücretsiz danışmanlık

Bu sayfada Türkiye'deki avukat ve avukatlarla ücretsiz danışmanlık alacaksınız, sorularınızın cevapları hızlı ve profesyonel olacak, sorunuzu aşağıya yorum olarak yazmanız yeterli.

 

Hemen ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz, tek ihtiyacınız olan bu sayfaya aşağıdaki forma (kayıt olmadan) bir soru yazmak ve size çok hızlı bir şekilde cevap vereceğiz.

 

- eski sorunlar

gayrimenkul alım satımı

- ebeveyn hakları ve aile hukuku konuları

- vatandaşlık ve göç statüsü

- emekli maaşları ve sosyal yardımların tahakkuku

- mülkiyet yönetimi

- Türkiye'de ve diğer ülkelerdeki alacaklar nasıl tahsil edilir 

- akrabalarla ilişkiler ve çok daha fazlası.

Mülk satın alma
Türkiye'de gayrimenkul alım satımı ve daire inşaatı sözleşmelerinin incelenmesi, alıcının risklerinin belirlenmesi, koşulların mutabakatı.
 
İş yapma konusunda yardım
Şirketlerin tescili ve bakımı, herhangi bir karmaşıklığın uluslararası sözleşmelerinin geliştirilmesi, talep ve adli üretim.
 
Turistlere yardım
Aile hukuku, nafaka, konut kiralama, araba kiralama, vize sorunları, Türkiye'de iş hukuku ve çok daha fazlası ile ilgili konular.
 
2003 yılından bu yana hukuk merkezimiz, Türk vatandaşlarının ve Türk örgütlerinin ülkedeki ve dışındaki çok çeşitli yasal sorunları çözmelerine aktif olarak yardımcı olmakta, dünyanın dört bir yanındaki profesyonel avukatlardan oluşan geniş bir ağ geliştirdik, böylece herhangi bir şehirde herhangi bir konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz hukuki danışmanlık

En çok ne yapıyoruz biz

Herhangi bir mahkemedeki iddialar ve iddialar (kazalar ve otomobillerle ilgili sorunlar, konutunuzun bakımıyla ilgili sorunlar, işverenlerle ilgili sorunlar, nafaka tahsilatı, mülkünüzle ilgili çeşitli konular, miras ve diğer yasal görevlerin işlenmesinde yardımcı olmak), değişen karmaşıklıklarda sözleşmeler geliştirip inceliyoruz (size riskleri anlatacağız, sözleşmeyi düzelteceğiz, çıkarlarınızı ve haklarınızı koruyacağız), mahkemeye dava açacağız (cezalar, zararları azaltacağız), herhangi bir konuda bize sorun.

Size yurt dışında bir şirket kuracağız ve ona hizmet edeceğiz, karşı tarafınızı (partnerinizi) yabancı bir ülkede kontrol edeceğiz, uluslararası bir sözleşme veya birkaç dilde birkaç sözleşme tasarlayıp kabul edeceğiz, iddiaları hazırlayacağız ve mahkemelerde dava açacağız, yabancı bir ülkede kararın yerine getirilmesine yardımcı olacağız ve yabancı borçlulardan borç toplayacağız.
refresh 130

Задать вопрос юристу или оставить свой комментарий

Юрист может сам перезвонить Вам, если укажите номер телефона и город. Телефон не публикуется! Без указания номера телефона - ожидайте ответ на этой странице.

Консультации
4

 • Гость

  Merhaba iyi çalışmalar dilerim daha önce sizinle bilgi alışverişinde bulunmuştuk ve bana çok yardımcı olmuştunuz. Şöyle bir durum oldu ve size danışmak istedim. Eşimin yaptığı boşanma dilekçesi başvurusu neticesinde bugün Rusya’da birinci duruşmamız vardı, Bana birinci duruşma ve akabinde ikinci duruşmaya katılmazsan otomatik olarak boşanma gerçekleşecek demişti, Ve ben bu bilgiyi size sormuştum siz de doğrulamıştınız katılmadığınız taktirde katılsanız da katılmasanız da ikinci duruşmada boşanma gerçekleşecek demiştiniz çünkü ben de boşanmak istiyorum. Şimdi olan durum şöyle mahkeme birinci duruşmada boşanmayı gerçekleştirmiş. Belirttiğim gibi ben de boşanmayı istiyordum burada sorun yok. Benim sorum şu olacak sizlere çocuklarla görüşme protokolü oluşturmak için(Yaz aylarında baba ile Türkiye’de vakit geçirebilme, Babanın Rusya’ya geldiği dönemlerde görüşme koşullarının oluşturulması vs) Mutlaka mahkemede dava mı açılması gerekiyor; Boşanan eşler baba ile görüşme koşullarında hemfikir olsalar dahi? Mesela kendi aralarında belirledikleri bir görüşme rejimini bu davalara bakan ilgili mahkemeye sunmaları yeterli oluyor mu? Yani çocuklarla görüşme protokolü Oluşturmanın tek adresi mahkemede dava açmak mıdır, taraflar görüşme koşullarında hemfikir olsalar dahi?

  refresh Ответить 08.05.2024  
 • Дежурный юрист  refresh  Гость

  Merhaba.
  "Benim sorum şu olacak sizlere çocuklarla görüşme protokolü oluşturmak için(Yaz aylarında baba ile Türkiye’de vakit geçirebilme, Babanın Rusya’ya geldiği dönemlerde görüşme koşullarının oluşturulması vs) Mutlaka mahkemede dava mı açılması gerekiyor; Boşanan eşler baba ile görüşme koşullarında hemfikir olsalar dahi? Mesela kendi aralarında belirledikleri bir görüşme rejimini bu davalara bakan ilgili mahkemeye sunmaları yeterli oluyor mu? Yani çocuklarla görüşme protokolü Oluşturmanın tek adresi mahkemede dava açmak mıdır, taraflar görüşme koşullarında hemfikir olsalar dahi?"
  - Rusya'da buna çocukla iletişim düzenini kurma iddiası denir. Bu hukuki bir süreç, yapmanızı tavsiye ederiz, çünkü artık eşinizle gönüllü olarak anlaştınız ve herhangi bir sorun yok, ancak bir yıl içinde durumunuz değişebilir ve her şeye yeniden başlayıp tekrar mahkemeye gitmek zorunda kalacaksınız. . Tüm belgeler mevcut ve elinizdeyken bunu hemen yapmak daha iyidir.

  refresh Ответить 08.05.2024  
 • Гость

  Merhaba bir sorum olacaktı. Müvekkilim Antalya da bir polis
  merkezin de fakat hangisinde olduğunu öğrenemiyoruz. Nasıl
  öğrenebiliriz. Bilen meslektaşlar yazabilir mi?

  refresh Ответить 15.01.2024  
 • Дежурный юрист  refresh  Гость

  112 den emniyete bağlanın emniyetin haber merkezinden
  müvekkilinizin hangi karakolda olduğunu sorgulatabilirsiniz.

  refresh Ответить 15.01.2024  

 

 

Посещаемость:

Яндекс.Метрика