Bir Türk avukatından ücretsiz danışmanlık

Türk avukatlar veya avukatlar için herhangi bir sorunuz varsa ve hızlı ve ücretsiz bir cevaba ihtiyacınız varsa, o zaman size yardımcı olmaya çalışacağız.

 

Hemen ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz, tek ihtiyacınız olan bu sayfaya aşağıdaki forma (kayıt olmadan) bir soru yazmak ve size çok hızlı bir şekilde cevap vereceğiz.

 

- eski sorunlar

gayrimenkul alım satımı

- ebeveyn hakları ve aile hukuku konuları

- vatandaşlık ve göç statüsü

- emekli maaşları ve sosyal yardımların tahakkuku

- mülkiyet yönetimi

- Türkiye'de ve diğer ülkelerdeki alacaklar nasıl tahsil edilir 

- akrabalarla ilişkiler ve çok daha fazlası.

Mülk satın alma
Türkiye'de gayrimenkul alım satımı ve daire inşaatı sözleşmelerinin incelenmesi, alıcının risklerinin belirlenmesi, koşulların mutabakatı.
 
İş yapma konusunda yardım
Şirketlerin tescili ve bakımı, herhangi bir karmaşıklığın uluslararası sözleşmelerinin geliştirilmesi, talep ve adli üretim.
 
Turistlere yardım
Aile hukuku, nafaka, konut kiralama, araba kiralama, vize sorunları, Türkiye'de iş hukuku ve çok daha fazlası ile ilgili konular.
 
2003 yılından bu yana hukuk merkezimiz, Türk vatandaşlarının ve Türk örgütlerinin ülkedeki ve dışındaki çok çeşitli yasal sorunları çözmelerine aktif olarak yardımcı olmakta, dünyanın dört bir yanındaki profesyonel avukatlardan oluşan geniş bir ağ geliştirdik, böylece herhangi bir şehirde herhangi bir konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz hukuki danışmanlık

En çok ne yapıyoruz biz

Herhangi bir mahkemedeki iddialar ve iddialar (kazalar ve otomobillerle ilgili sorunlar, konutunuzun bakımıyla ilgili sorunlar, işverenlerle ilgili sorunlar, nafaka tahsilatı, mülkünüzle ilgili çeşitli konular, miras ve diğer yasal görevlerin işlenmesinde yardımcı olmak), değişen karmaşıklıklarda sözleşmeler geliştirip inceliyoruz (size riskleri anlatacağız, sözleşmeyi düzelteceğiz, çıkarlarınızı ve haklarınızı koruyacağız), mahkemeye dava açacağız (cezalar, zararları azaltacağız), herhangi bir konuda bize sorun.

Size yurt dışında bir şirket kuracağız ve ona hizmet edeceğiz, karşı tarafınızı (partnerinizi) yabancı bir ülkede kontrol edeceğiz, uluslararası bir sözleşme veya birkaç dilde birkaç sözleşme tasarlayıp kabul edeceğiz, iddiaları hazırlayacağız ve mahkemelerde dava açacağız, yabancı bir ülkede kararın yerine getirilmesine yardımcı olacağız ve yabancı borçlulardan borç toplayacağız.
refresh 191

Задать вопрос юристу или оставить свой комментарий

Юрист может сам перезвонить Вам, если укажите номер телефона и город. Телефон не публикуется! Без указания номера телефона - ожидайте ответ на этой странице.

Консультации
2

 • Гость

  Su anda delimobil ve polisle ilgili sorunum bulunmaktadir.bu konu ile ilgili destek veriyormusunuz? ben hakli iken suclu bulundugumu dusunuyorum. bu tip davalara bakiyormusunuz?

  refresh Ответить 12.07.2023  
 • Дежурный юрист  refresh  Гость

  Evet, merhaba, yardımcı olabiliriz. Carsharing'den e-posta gönderin.
  info@advokatorium.com

  refresh Ответить 12.07.2023  

 

 

Посещаемость:

Яндекс.Метрика